Festyn rodzinny w Krakowie.

10 września   świętowaliśmy,  wraz z naszymi znajomymi ze świetlic zrzeszonych w  Małopolskiej  Federacji Świetlic, jubileusz 25-lecia Świetlicy Terapeutycznej  SOS Pijarów.

 

 

 

 

Gospodarze uroczystości bardzo się starali i zapewnili przybyłym gościom liczne atrakcje.  Na wstępie przemawiali zaproszeni goście z Krakowa i okolicy oraz byli wychowankowie Świetlicy . Pod adresem prowadzącego  Świetlicę SOS Ks. Stanisława Kani  skierowane zostały liczne życzenia oraz wiele miłych wspomnień . Nie zabrakło również naszego już dobrego  znajomego Marcina Dańca oraz Marty Bizon  ze swoim repertuarem. Potem przyszła kolej na występy  zaproszonych dzieci  ze świetlic zrzeszonych w Małopolskiej Federacji Świetlic. Nasza prezentacja  oparta na legendzie o powstaniu Chełmka bardzo się wszystkim podobała.  Ponadto w trakcje Pikniku odbyły się :

  • Występ Grupy Artystycznej Wiolinka i Bemol
  • Pokaz pierwszej pomocy przed-medycznej,
  • Pokaz pracy policjanta i strażaka
  • Występ zespołu Switch
  • Konkursy i rozgrywki sportowe
Nasi sportowcy w rozgrywkach  mini piłki nożnej  z innymi świetlicami   zajęli III miejsce.  Bawiliśmy się wspólnie bardzo dobrze, humory dopisywały a jedyną niedogodnością była bardzo dłuuuuga kolejka za goframi serwowanymi przez naszych znajomych ze Świetlicy w Droginii. Do domu wróciliśmy z pełnymi brzuchami i wieloma nagrodami.

Swietlica Chelmek